+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ 2019 Kampanyaları Nelerdir ?

Ersağ 2019 Kampanyaları Nelerdir ?

Ersağ Türkiye’de temizlik noktasında organik ürünlerin satışını yapan bir kuruluş olarak nitelendirilebilir. Kişiler bu ürünleri firmanın sunmuş olduğu çeşitli kampanyalardan faydalanarak en uygun fiyatlarla satın alabilmektedir. Ersağ kampanyaları hakkında daha detaylı bilgi vermek için şunları dikkate almak doğru olacaktır.

7’de 5 Kampanyası

Ersağ kampanyaları içerisinde en fazla rağbet görenlerden birisidir. 7 ürün al 5 ürün fiyatı öde kampanyası internetten girilen tüm ürünlerde geçerlidir. Herhangi bir ürün ayırt edilmesi söz konusu değildir. Dilediğiniz ürünlerden 7 tane almanız durumunda en yüksek fiyatlı olan 5 ürünün ödemesini yapacaksınız ve geriye kalan 2 ürün ise burada sizlere bedavaya gelecektir. Ancak bu imkanlar çeşitli günlerle veya saatlerle sınırlandırılmıştır. Bütün bu imkanlardan faydalanabilmek için aktif bir takipçi olmanız gerekmektedir.

Diğer çeşitli kampanyalar

Ersağ ürünleri hakkındaki Ersağ kampanyaları her ayda iki kere olarak belirlemektedir. Örneğin mayıs ayının ilk yarısında bir kampanya ikinci yarısında ise ikinci bir kampanya olarak iki adet kampanya düzenlemektedir. Kampanyalar ise genelde yapmış olduğunuz alışveriş oranları üzerinden ilerlemektedir. Ersağ kampanyaları 100 TL’lik alışverişe dilediğiniz 20 TL’lik oranlarda bir ürün her yapmış olduğunuz 200 TL’lik oranlarda yaptığınız bir alışveriş için ise 2 ürün hediye olarak sizlere sunulmaktadır. Bütün bu kampanyalara ve daha fazlasına ulaşabilmek için ve şartları hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilmek için site ile iletişime geçiniz.

28 Şubat 2019
2.424 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp