+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ 2019 Katalog

Ersağ 2019 Katalog

Ev ekonomisine katkıda bulunmak isteyen kişiler, ek bir gelir olarak Ersağ ürünlerinin satışını yaparak para kazanıyorlar. Ersağ şirketi bünyesinde; kozmetik, kişisel bakım ve ayrıca vitamin takviyesi doğal gıda ürünlerini indirimli fiyatlarla satışa sunuyor. Bu ürünlerin tamamı Ersağ 2019 katalog üzerinden seçilerek online olarak satın alınabiliyor.

Ersağ 2019 Kataloğunda İndirim Rüzgarı

Ersağ’dan ürün satın almak isteyenler, önce Ersağa üye oluyor, ardından üye sayfasını açtıktan sonra Ersağ 2019 katalog sekmesini tıklayıp, bu katalogdan ürün seçimi yapabiliyor. Bu sayede hem kendi kişisel ihtiyaçlarını uygun fiyata satın alabiliyor hem de eğer ürün satmak istiyorlarsa bu ürünleri arkadaş veya dostlarına satabiliyorlar. Eğer isterlerse Ersağ tanıtım grubunun bir parçası olarak onlarda kendilerine alt üye ekleyip, hem ürün satıyor hem de alt üyeleri üzerinden ürün satıp prim kazanabiliyorlar.

Ersağ 2019 Kataloğunda Neler Satılıyor?

Ersağ, firma olarak yıllardır doğal ürün üretimini yerli malı kullanarak yapıyor. Yerli malı kullanımını ülkemizde yaygınlaştırmak isteyen kişiler Ersağ 2019 katalog üzerinden vitamin takviyeleri, ara ürünleri, doğal yağlar ve daha birçok ürünü satın alabiliyor. Ayrıca duş jeli, şampuan, sabun ve kimyasal içerik barındırmayan şampuanlar Ersağ 2019 katalog içeriğinde yer alıyor. Düzenli bir işte çalışıp boş vakitlerinde ürün satarak, nakit para kazanmak isteyen veya bu ürünleri satın alarak kendi ihtiyaçlarını indirimli koşullarla karşılamak isteyen herkes Ersağ şirketi sayesinde kazanç elde ediyor.

28 Şubat 2019
1.529 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp