+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ Üyelik Avantajları Nelerdir ?

Ersağ Üyelik Avantajları Nelerdir ?

Ersağ Üyelik Avantajları Nelerdir?

% 100 yerli ve Türk malı ürünlerin katalog satışını sunan Ersağ üyelik avantajları nelerdir? Özellikle ev hanımlarına gelir sağlayan ve çalışanlara ikinci bir iş imkanı sunan Ersağ, katalog ile yer ve zaman sorunu olmadan para kazanma imkanı veriyor.

Ersağ üyesi olanlar yaptıkları satışlardan kar elde etmektedir. Ürünün geliş fiyatı ile katalog fiyatı arasında % 35’lere varan fark vardır. Bu da ürün üzerinden % 35 kar demektir. Ayrıca her evin ihtiyacı olan temizlik ürünlerini satan Ersağ üyelik avantajları nelerdir? hakkında ki en net cevap üyeler kendi ihtiyaçlarını indirimli bir şekilde sağlar. Ayrıca bir diğer avantajı da, Ersağ üyelerine bol bol hediyeler göndermektedir. Bu hediyeler kullanılabileceği gibi müşterilere satılabilir. Üstelik referans olunan üyelerin de satışından kar elde edilmektedir.

Ersağ Ürünleri

Temizlik amacıyla kullanılan ürünlerin kimyasal içeriği, faydadan ziyade zarar sağlıyor. Özellikle diş macunu şampuan gibi ürünlerin doğal ve katkısız olması büyük önem taşır. Ersağ üyelik avantajları nelerdir konusunda ürünlerin içeriği dikkat çekiyor. Doğayı ve insan sağlığını düşünen Ersağ, ağır kimyasallardan uzak üretim yapmaktadır.

Ersağ Ürün Yelpazesi

Doğal ve sağlıklı ürünlerden oluşan Ersağ üyelik avantajları nelerdir ? diş macunu, şampuan gibi kozmetik ürünler ile deterjan, halı şampuanı, banyo temizlik ürünleri, wc hijyen sağlayıcılar ve çamaşır tozu gibi etkili ve ekonomik fiyatlı temizlik ürünleri satılıyor. Ayrıca doğal ve besleyici gıda takviyeleri de sunmaktadır.

19 Şubat 2019
2.699 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp