+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ Yeni Üyelik Başvurusu

Ersağ Yeni Üyelik Başvurusu

Ersağ Yeni Üyelik İçin Gereken Bilgiler

Ersağ ürünleri Türkiye’nin tüm noktasına kolay bir şekilde kargo imkanı ile ulaşmaktadır. Bunun yanında kişiler üyelik sağlayarak sipariş oluşturabilir ve çeşitli üyelik imkanlarından ve kampanyalarından faydalanabilirler. Ersağ yeni üyelik sağlayan bir kimseye çeşitli şartlar getirilmektedir.

Yeni Üyeliğin Şartları Nedir?

Ersağ yeni üyelik sağlamak isteyen kişilerin öncelikle 18 yaşını tamamlamış olmaları gerekmektedir. Firma ürünlerini yurt dışına satışını yapmadığından dolayı Türkiye’de yaşayan bir vatandaş olması gerekmektedir. Bu gibi küçük şartların olması kişileri zorlamamaktadır. Bu şartlar hafif dozda ve kişileri zorlamayacak caydırıcı olmayacak şartlarda belirlenmektedir.

Yeni Üyeliğin Kazandırdığı İmkanlar Nedir?

Ersağ yeni üyelik sağlayan kişilere birçok avantaj sunmaktadır. Üyelik sağlandıkça ürünlerin satışları ve daha geniş kitlelere hitap etmesi konusunda faydalı olacaktır. Ersağ yeni üyelik sağlayan kişilere satın alacakları ürünlerde bir hayli fazla indirimler sunulmaktadır. Bu indirimler ürünlere göre ve kişilerin alışveriş sıklıklarına göre değişiklik gösterecektir.

İlk üyelik sağlayan bir kişi için %25 indirim sunulmaktadır. Bu indirim ise sepette yapılacak indirimdir. Yani sepet tutarınızın %25 Ersağ tarafından sizlere yeni üyelik sağlamanızdan dolayı hediye edilecektir. Bunun yanında bir seferliğe mahsus olmak üzere indirim kuponları da sunulmaktadır.

Ersağ Üyelik Başvurusu yapabilmek ve üyeliğin sizlere kazandırmış olduğu imkanlar hakkında daha fazla bilgi alabilmek için firmanın kurumsal sitesini takip etmenizi önerebilirim. Tüm bu imkanlar için üyelik şartlarına sahip olmalısınız.

09 Mart 2019
1.912 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp