+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ’a Nasıl Üye Olunur ?

Ersağ’a Nasıl Üye Olunur ?

Ersağ Nasıl Üye Olabilirim?

Ek gelir kazanmak için satış sektörünü tercih eden kişiler Ersağ üyeliği ile kaliteli kazançlar sağlayabilir. Ersağ yıllardır kozmetik, bitkisel temizlik ve takviye gıda satışı yapan ve üye alımı yöntemiyle kazanç sağlayan kaliteli bir firmadır. Ersağ, üyelerine avantajlı ve kar oranı bulunan şekilde ürün satışı yapar. Üyeler ise kendilerine üye oluşturarak hem onların üye satışları üzerinden yüzdelik dilimler halinde para kazanırlar, hem de kendi sattıkları ürünler üzerinden kazanç sağlarlar. Ek iş yapmak isteyenler ve Ersağ nasıl üye olabilirim sorusunu soranlar için üyelik işlemlerini açıklıyoruz.

Ersağ Üyelik İşlemleri

Ersağ şirketine üye olmak için iki seçenek bulunur. Birincisi telefon üzerinden Ersağ yetkilileri ile görüşülür ve aynı zamanda tüm ayrıntılar için detaylı bilgiler alınabilir. İkinci seçenek ise online işlem ile üye olmaktır. Telefonla Ersağ nasıl üye olabilirim diyenler için 0 538 232 57 85 nolu telefondan mesaj veya arama yöntemiyle üyelik işlemlerini yapabilmektedirler. Online olarak Ersağ nasıl üye olabilirim sorusunu soranlar için ise Ersağ sitemizde yer alan ersağ ücretsiz üyelik bölümünü doldurmaları yeterli olacaktır.

Ersağ’a Üye Olduktan Sonra Ne Yapmalıyım?

Ersağ üyelerine nakit kazanım veya ürünleri indirimli satın alma imkanı sunar. Satış sistemine katılmak için Ersağ nasıl üye olabilirim sorusunu soruyor ve bilgi almak istiyorsanız web sitemiz üzerinden en detaylı ve doğru bilgilere ulaşabilir, binlerce kazanç sağlayan kişi arasına sizlerde katılabilirsiniz.

09 Mart 2019
2.093 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp