+90 538 232 57 85

Sosyal Medyada Biz}

Her Ay Özel Kampanya
Her Ay 100 TL'lik sipariş verene 1 ürün, 200 TL'lik sipariş verene 3 ürün hediye verilmektedir. Sizlerde ÜYE olarak %25 indirim kazanabilirsiniz.
DETAYLI BİLGİ
paykwik paykasa viagra sipariş

Ersağ’dan Nasıl Para Kazanabilirim ?

Ersağ’dan Nasıl Para Kazanabilirim ?

Öncelikle kişi bu işi yapmaya karar verdikten sonra kendisine bir hedef belirmelidir. Ersağ nasıl para kazanırım diyen herkesi bünyesine katmaktadır. Üye olan bir kişi her 100 TL’lik ürün siparişinde birkaç ürün hediye olarak kişiye gönderilir. 500 TL’lik ürün sipariş veren bir kişiye 10 ve daha fazla ürün hediyesi ile birlikte gelir. Gelen bu ürünler katalog fiyatından satılabilir. Amaç burada satış yapmak ve Ersağ Nasıl Para Kazanırım diyen kişileri desteklemektir.

Ersağ Kişiye Ne Kadar Kazandırır ?

Network sistemi ile çalışıyor olması Ersağ nasıl para kazanırım diye söylemlerde bulunmak tamamen kişinin isteğine bağlı kalmıştır. Bir yerden başlamak isteyen kişiler için bir süre aktif olmak zorunludur. Her ay verilen 500 TL’lik düzenli siparişlerin kişiye dönüşü 250 TL olur. Ayrıca sipariş hediyesi ayrı tutulur. Her ay tekrarlanan siparişler aylık kazanç olarak döner.

Neden Ersağ Ürünlerini Tercih Etmeliyim ?

Denizli Ticaret Odasına kayıtlı olması tercih etmek isteyenlere daha net bilgilendirme olacaktır. Aynı zamanda üretilen ürünlerde çevreye zarar verici kimyasal kullanılmaması önemli bir detaydır. Ürünlerinde kaliteye önem veren bir firmadır. Sağlık bakanlığı tarafından incelemeleri yapılmıştır. Aynı zamanda çevre etiketi olan ilk firmadır. Sağlıklı yaşamı amaç edinen herkesi bünyesine katıp Ersağ nasıl para kazanırım diyen herkesin kalıcı bir sebebi olacaktır. Bütün bunlar da Ersağ ürünlerini tercih etmek için yeterli bir sebeptir.

28 Şubat 2019
2.040 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

WhatsApp Ersağ Üyelik Whatsapp